Lista szkół 2021

Lista szkół 2021

Przedstawiamy listę szkół, które otrzymały nasze kalendarze w 2021 roku.

Zdecydowaliśmy, że nasze kalendarze będą najbardziej potrzebne w szkołach w małych miasteczkach i wsiach. Na podstawie tych założeń stworzyliśmy algorytm, który wylosował 1000 placówek spośród 7300 spełniających opisane warunki.

NAZWA SZKOŁYADRESKODMIASTO
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTANCÓW WIELKOPOLSKICH W OPOKACH43, Opoki87-700Aleksandrów Kujawski
SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JÓZEFA JAWORSKIEGOul. Bankowa 7/11, Aleksandrów Łódzki95-070Aleksandrów Łódzki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WIŚNIOWEJ GÓRZEul. Tuszyńska 32, Wiśniowa Góra95-020Andrespol
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.POLSKICH NOBLISTÓW W ANDRYCHOWIEul. Ignacego Daszyńskiego 14, Andrychów34-120Andrychów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IMIENIA MIKOŁAJA KOPERNIKA W ANDRYCHOWIEul. Włókniarzy 10A, Andrychów34-120Andrychów
SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ RUSKOŁĘCE40a, Stara Ruskołęka07-305Andrzejewo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. 1 PUŁKU UŁANÓW KRECHOWIECKICH W AUGUSTOWIEul. Mickiewicza 1, Augustów16-300Augustów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W AUGUSTOWIEul. Marii Konopnickiej 5, Augustów16-300Augustów
SZKŁA PODSTAWOWAW MYSTKOWIE53, Mystkowo09-130Baboszewo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA BAKAŁARZA W BAKAŁARZEWIEul. Króla Zygmunta Starego 1, Bakałarzewo16-423Bakałarzewo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM . JANA PAWŁA II W BARANOWIEul. Niepodległości 27, Baranowo06-320Baranowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŻERONICACH37A, Żeronice99-311Bedlno
SZKOŁA PODSTAWOWA W BEDLNIE31A, Bedlno99-311Bedlno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ALFONSA BRANDTA W KURNOSIE DRUGIM175, Kurnos Drugi97-400Bełchatów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. UNICEF Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIul. Juliusza Słowackiego 8, Bełchatów97-400Bełchatów
SZKOŁA PODSTAWOWA W KLĘCZANACH201A, Klęczany39-127Będziemyśl
SZKOŁA PODSTAWOWA W OLCHOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ3, Olchowa39-127Będziemyśl
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. HUBERTA WAGNERA W BĘDZINIEul. Rewolucjonistów 18, Będzin42-500Będzin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BĘDZINIEul. Wolności 51, Będzin42-500Będzin
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W BIADOLINACH SZLACHECKICH44, Biadoliny Szlacheckie32-828Biadoliny Szlacheckie
SZKOŁA PODSTAWOWA W GIECZNIEul. Szkolna 2, Gieczno95-001Biała
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LESIEWIE21, Wólka Lesiewska96-230Biała Rawska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STAREJ WSI17, Stara Wieś96-230Biała Rawska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ – CURIEul. Świdwińska 7, Białogard78-200Białogard
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGOul. Chopina 8, Białogard78-200Białogard
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEDRZYCHOWICACH110, Biedrzychowice48-250Biedrzychowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIEŹDZIEDZY98, Bieździedza38-214Bieździedza
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W DEREŹNI SOLSKIEJ1a, Dereźnia Solska23-400Biłgoraj
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWICY138a, Dąbrowica23-400Biłgoraj
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BISKUPCUul. Grudziądzka 38, Biskupiec13-340Biskupiec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ORŁA BIAŁEGO W BISKUPCUul. Bolesława Chrobrego 15, Biskupiec11-300Biskupiec
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERWONCE15, Czerwonka11-300Biskupiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W BŁAŻOWEJ DOLNEJ196, Błażowa Dolna36-030Błażowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORLĄT LWOWSKICH W ZABRATÓWCE47, Zabratówka36-017Błędowa Tyczyńska
SZKOŁA PODSTAWOWA W DRZEWIANACH76, Drzewiany76-020Bobolice
SZKOŁA PODSTAWOWA W KUROWIE48, Kurowo76-020Bobolice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA W BOBOWEJul. Bohaterów Bobowej 6, Bobowa38-350Bobowa
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIESNEJ70, Biesna38-350Bobowa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.STANISŁAWA JACHOWICZA W BOCHNIul. Biała 2, Bochnia32-700Bochnia
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KAZIMIERZA BRODZIŃSKIEGO W BOCHNIul. Oracka 6, Bochnia32-700Bochnia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁĘTOWICACH371, Łętowice33-121Bogumiłowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W BOGUTACH-PIANKACHul. Aleja Papieża Jana Pawła II 62, Boguty-Pianki07-325Boguty-Pianki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W BOJANOWIEul. Lipowa 2, Bojanowo63-940Bojanowo
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GWOŹDŹCU71, Gwoździec37-433Bojanów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W STANACHul. Szkolna 8, Stany37-433Bojanów
GMINNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W ŚWIERCZYŃCUul. Sierpowa 38, Świerczyniec43-220Bojszowy
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWIE BOLESŁAWIECKIEJ43, Dąbrowa Bolesławiecka59-700Bolesławiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO WITOSA W LIPOWINIE2, Lipowina14-500Braniewo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W HOLONKACH67, Holonki17-120Brańsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W NOWYCH BUDACH32, Nowe Budy07-221Brańszczyk
SZKOŁA PODSTAWOWA W GODYNICACH17, Godynice98-277Brąszewice
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻURAWIU18, Żuraw98-277Brąszewice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKAul. Górecka 224, Brenna43-438Brenna
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGOul. Bukowa 45, Brenna43-438Brenna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W ŚLADOWIE101, Śladów05-088Brochów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PRZYJACIÓŁ ZIEMI W KŁODAWIE49, Kłodawa89-632Brusy
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKAul. Robotnicza 22, Brzeg49-300Brzeg
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W BRZESKUul. Bartosza Głowackiego 57, Brzesko32-800Brzesko
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZINACHul. Wrocławska 17, Brzeziny62-874Brzeziny
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOTKOWIEul. Kożuchowska 68, Chotków68-113Brzeźnica
SZKOŁA PODSTAWOWA51B, Brzozie87-313Brzozie
SZKOŁA PODSTAWOWA11, Jajkowo87-313Brzozie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. NAJŚWIĘTSZEGO SERCAJEZUSA W STAREJ WSI790, Stara Wieś36-200Brzozów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W KAPTURACH5, Kaptury96-521Brzozów Stary
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA ŚWIĄTONIOWSKIEGO W BRZYSKIEJ WOLI169, Brzyska Wola37-304Brzyska Wola
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.M. KOPERNIKA W BUCZKOWICACHul. Szkolna 2, Buczkowice43-374Buczkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO W BUDZOWIE225, Budzów34-211Budzów
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHEŁMNEJ112, Zachełmna34-211Budzów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIASTÓW ŚLĄSKICH W BUKOWICACHul. Wrocławska 43, Bukowice56-321Bukowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DRA FLORIANA CEYNOWY W PRZYSIERSKUul. Szkolna 5, Przysiersk86-122Bukowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RÓŻANNIE32, Różanna86-122Bukowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA LEBIEDY W STAREJ WSI DRUGIEJ56, Stara Wieś Druga23-100Bychawa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII PRZEWŁOCKIEJ W WOLI GAŁĘZOWSKIEJ116a, Wola Gałęzowska23-100Bychawa
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BISKUPICACH22, Biskupice46-220Byczyna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGOul. Kościelna 9, Bytom Odrzański67-115Bytom Odrzański
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.J.KRAZIEWICZA W CEDRACH MAŁYCHul. Żuławska 58, Cedry Małe83-020Cedry Małe
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. FLORIANA ADAMSKIEGO W CHEŁMIE ŚLĄSKIMul. Oskara Kolberga 1, Chełm Śląski41-403Chełm Śląski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W ŚWINIARSKU132, Świniarsko33-395Chełmiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. MICHAŁA GAŁĄZKI W TRZETRZEWINIE193, Trzetrzewina33-395Chełmiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W MAŁYCH ŁUNAWACH21, Małe Łunawy86-200Chełmno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOLNIE33, Kolno86-200Chełmno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W TOKARNI186A, Tokarnia26-060Chęciny
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W BOLMINIE63a, Bolmin26-060Chęciny
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOCIANOWIEul. Wesoła 16, Chocianów59-140Chocianów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W CHODCZUul. Waryńskiego 20, Chodecz87-860Chodecz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W CHOJEWIE109, Chojewo17-120Chojewo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W CHOJNIEul. Żwirki i Wigury 10, Chojna74-500Chojna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W OSTROWITEMul. Szkolna 3, Ostrowite89-620Chojnice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. J.RYDZKOWSKIEGOul. 31 Stycznia 21/23, Chojnice89-600Chojnice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. J.H.DERDOWSKIEGOul. Wicka Rogali 18, Chojnice89-600Chojnice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W BUDZIWOJOWIE21, Budziwojów59-225Chojnów
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDŹWIEDZICACH16, Niedźwiedzice59-225Chojnów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CHORZELACHul. Szkolna 4b, Chorzele06-330Chorzele
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POŚCIENIU WSI47, Poścień-Wieś06-330Chorzele
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHOSZCZNIEul. Obrońców Westerplatte 1a, Choszczno73-200Choszczno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W CHOSZCZNIEul. Wolności 62a, Choszczno73-200Choszczno
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WALK PARTYZANCKICH W CHOTCZY FILIA W TYMIENICY1, Tymienica Stara27-312Chotcza-Józefów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA SOKOŁAul. Warszawska 40, Olszewnica Stara05-123Chotomów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STEFANA KRASIŃSKIEGO W CHOTOMOWIEul. Partyzantów 124, Chotomów05-123Chotomów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOTOWEJ59, Chotowa39-217Chotowa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARMII KRAJOWEJ W CHRZANOWIEul. kard. Wyszyńskiego 19, Chrzanów32-500Chrzanów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. KS.MICHAŁA POTACZAŁY W CHRZANOWIEul. Fabryczna 23a, Chrzanów32-500Chrzanów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W DĘBIUul. Wiejska 18, Dębie46-053Chrząstowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W CHWASZCZYNIEul. Adama Mickiewicza 16, Chwaszczyno80-209Chwaszczyno
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W SUŁKOWICACHul. Ogrodowa 38A, Sułkowice05-650Chynów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA STOKOWSKIEGO W WATRASZEWIE4B, Watraszew05-650Chynów
SZKOŁA PODSTAWOWA W CIECHANOWCUul. Sosnowa 2, Ciechanowiec18-230Ciechanowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁEMPICACH13A, Łempice18-230Ciechanowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ORŁA BIAŁEGO W CIECHANOWIEul. Powstańców Wielkopolskich 1, Ciechanów06-413Ciechanów
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHOTUMIU25, Chotum06-400Ciechanów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WRZEŚNIA 1939 W ŚWIĘTOSŁAWIU36, Świętosław87-408Ciechocin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JOACHIMA LELEWELA W JAKUBOWICACH KONIŃSKICHul. Szkolna 69, Jakubowice Konińskie21-003Ciecierzyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W CIESZYNIEul. Jana Matejki 3, Cieszyn43-400Cieszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W CIESZYNIEul. Bielska 247, Cieszyn43-400Cieszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DANUTY SIEDZIKÓWNY PS. INKAul. Parkowa 4, Czarne77-330Czarne
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRATA ZENONA ŻEBROWSKIEGO W SUROWEM194, Surowe07-431Czarnia
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEKANOWIEul. Szkolna 26, Czekanów42-677Czekanów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GÓRNIKÓW SUROWCÓW MINERALNYCH W CZERNEJ52, Czerna59-730Czerna
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. ROMANA I ZDZISŁAWA PIETRASÓWul. Prosta 17, Czerwionka-Leszczyny44-230Czerwionka-Leszczyny
SZKOŁA PODSTAWOWA W RYCHNOWACH5, Rychnowy77-300Człuchów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W DĄBIUul. Strażacka 4, Dąbie66-615Dąbie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W GRONOWIEul. Główna 1, Gronów66-615Dąbie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W NAROKUul. Szkolna 19, Narok49-120Dąbrowa
SZKOŁA PODSTAWOWA W OŚNISZCZEWKU1, Ośniszczewko88-133Dąbrowa Biskupia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGOpl. Plac Kościuszki 49, Dąbrowa Zielona42-265Dąbrowa Zielona
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBROWICY6a, Dąbrowica37-303Dąbrowica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W DĘBLINIEul. Tysiąclecia 25, Dęblin08-530Dęblin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. BOHATERÓW LOTNICTWA POLSKIEGO W DĘBLINIEul. gen. Pilota Józefa Kowalskiego 20, Dęblin08-530Dęblin
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBNIEul. Szkolna 3, Dębno34-434Dębno
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZLEMBARKUul. ks. kard. Karola Wojtyły 44, Szlembark34-434Dębno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW TAJNEGO NAUCZANIA W DZIEKANOWICACH66, Dziekanowice32-410Dobczyce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWEJ WSI16, Nowa Wieś32-410Dobczyce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEOPOLDA WĘGRZYNOWICZA W DOBREJ1, Dobra34-642Dobra
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PORUCZNIKA WACŁAWA TARNOWSKIEGO W WUDZYNIEul. Zamkowa 12, Wudzyn86-022Dobrcz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KOTOMIERZUul. Koronowska 2, Kotomierz86-022Dobrcz
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W DOBRODZIENIUul. Piastowska 17, Dobrodzień46-380Dobrodzień
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JADWIGI WAJSÓWNY W CHECHLE DRUGIMul. Lipowa 1, Chechło Drugie95-082Dobroń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŁĄŻYNIE II43, Łążyn87-123Dobrzejewice
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBROPOLU7, Dobropole Pyrzyckie73-115Dolice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SYBIRAKÓW W DOLISTOWIE STARYM112, Dolistowo Stare19-124Dolistowo Stare
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DOŁHOBYCZOWIE “IM.NADBUŻAŃSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ”ul. Szkolna 4a, Dołhobyczów22-540Dołhobyczów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DOMANIEWICACHul. Główna 13, Domaniewice99-434Domaniewice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DOMANIOWIEul. Sportowa 6, Domaniów55-216Domaniów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA W WIERZBNIE84, Wierzbno55-216Domaniów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STEFANA ŻEROMSKIEGO W DOMASZOWICACHul. Kolejowa 3, Domaszowice46-146Domaszowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W DOMINOWIEul. Centralna 3, Dominowo63-012Dominowo
SZKOŁA PODSTAWOWA W DORUCHOWIEul. Kaliska 5, Doruchów63-505Doruchów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIŁCE24, Piłka64-733Drawsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO W CHEŁŚCIE113, Chełst64-733Drawsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W MIELENKU DRAWSKIM47, Mielenko Drawskie78-500Drawsko Pomorskie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W DRAWSKU POMORSKIMul. Obrońców Westerplatte 13, Drawsko Pomorskie78-500Drawsko Pomorskie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. LEGIONÓW POLSKICH W ŻEROCINIE32, Żerocin21-570Drelów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.UNITÓW DRELOWSKICH W DRELOWIEul. Szkolna 11, Drelów21-570Drelów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JÓZEFA NOJIEGO W DREZDENKUpl. Wolności 8, Drezdenko66-530Drezdenko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WALK O PRZEŁĘCZ DUKIELSKĄ W LATACH 1944-1945 W DUKLIul. Kościuszki 13, Dukla38-450Dukla
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GŁOJSCACHul. Szkolna 7, Głojsce38-450Dukla
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JABŁONCE19, Jabłonka36-204Dydnia
SZKOŁA PODSTAWOWA W WYDRNEJ132, Wydrna36-204Dydnia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM ORŁA BIAŁEGO W CZERNINIE29, Czernin78-113Dygowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W GRZEGORZÓWCE173, Grzegorzówka36-025Dylągówka
SZKOŁA PODSTAWOWA W PAWŁOKOMIE24, Pawłokoma36-065Dynów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W UZDOWIE75, Uzdowo13-200Działdowo
SZKOŁA PODSTAWOWA W PETRYKOZACH59, Petrykozy13-200Działdowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. ST. SOSABOWSKIEGO W KALISZUul. Pomorska 8, Kalisz83-425Dziemiany
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEPÓŁCI97, Dziepółć97-500Dziepółć
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO WOJCIECHA3, Bągart82-440Dzierzgoń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TYSIĄCLECIA PAŃSTWA POLSKIEGOul. Krzywa 17, Dzierzgoń82-440Dzierzgoń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W WOSZCZELACHul. Szkolna 4, Woszczele19-300Ełk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RTM. WITOLDA PILECKIEGO W RĘKUSACH17, Rękusy19-300Ełk
SZKOŁA PODSTAWOWA W FABIANKACH IM. JERZEGO PIETRKIEWICZA1, Fabianki87-811Fabianki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W FILIPOWIEul. Marii Konopnickiej 6, Filipów16-424Filipów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO WE FRYSZTAKUul. Józefa Piętniewicza 7, Frysztak38-130Frysztak
SZKOŁA PODSTAWOWA W OSTROWIE5a, Ostrów37-207Gać
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUCINIE53A, Bogucin26-930Garbatka-Letnisko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W NOWYM KAMIENIU6, Nowy Kamień09-530Gąbin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W NOWYM GRABIUos. Osiedle pod Jaworem 11A, Nowe Grabie09-530Gąbin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W GĄSEWIE PODUCHOWNYMul. Władysława Reymonta 12A, Gąsewo Poduchowne06-213Gąsewo Poduchowne
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.” BOHATERÓW BITWY POD SARNOWĄ GÓRĄ 1920″W BĄDKOWIE1, Bądkowo06-440Gąsocin
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOWALACHul. Apollina 7, Kowale80-180Gdańsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W NIEGOWICI62, Niegowić32-420Gdów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W MARSZOWICACH149, Marszowice32-420Gdów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CIĘŻKOWICACH36, Ciężkowice97-540Gidle
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁAWNIEul. Przedborska 4, Pławno97-540Gidle
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W STĘBARKU56, Stębark14-107Gierzwałd
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W BYSTRYM9A, Bystry11-500Giżycko
SZKOŁA PODSTAWOWA W GLINKACH50, Glinki05-480Glinki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JANA Z GŁOGOWA W GŁOGOWIEul. Gustawa Morcinka 2, Głogów67-200Głogów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. POLSKICH ODKRYWCÓW W GŁOGOWIEul. Mieczysława Niedziałkowskiego 10, Głogów67-200Głogów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ADAMA MICKIEWICZA Z ODDZIAŁEM PRZEDSZKOLNYM W SZONOWIE W SZONOWIE46, Szonów48-250Głogówek
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BODZANOWIE83, Bodzanów48-340Głuchołazy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W WYSOKIENICACH32, Wysokienice96-130Głuchów
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOTEJ76, Złota96-130Głuchów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ARKADEGO FIEDLERAul. Bolesława Chrobrego 12, Gniezno62-200Gniezno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAul. Żwirki i Wigury 22, Gniezno62-200Gniezno
SZKOŁA PODSTAWOWA W BALICACH59, Balice28-114Gnojno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JERZEGO KUKUCZKI W KALNEJul. Widokowa 59, Kalna43-376Godziszka
SZKOŁA PODSTAWOWA W GLINIKU GÓRNYM47, Glinik Górny38-131Gogołów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GOLENIOWIEul. Szarych Szeregów 14, Goleniów72-100Goleniów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PRZYJMIE122, Przyjma62-590Golina
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KAWNICACHul. Bursztynowa 31, Węglew62-590Golina
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KONSTYTUCJI 3 MAJAul. Zamkowa 19, Golub-Dobrzyń87-400Golub-Dobrzyń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŁCZY107, Gołcza32-075Gołcza
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZRENIAWIE9, Szreniawa32-075Gołcza
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. NOBLISTÓW POLSKICH W GOŁDAPIul. Kościuszki 30, Gołdap19-500Gołdap
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W SKRUDZINIE42, Skrudzina33-388Gołkowice Górne
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GORENICACHul. Krakowska 51, Gorenice32-327Gorenice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KRZEMIENIEWICACH59, Krzemieniewice97-350Gorzkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W GOŚCINNEJ29B, Gościnna97-350Gorzkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SIERAKÓWKU1, Sierakówek09-500Gostynin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W KUNOWIEul. Szkolna 5, Kunowo63-800Gostyń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W ROBUNIU5, Robuń78-120Gościno
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRZE17, Góra83-210Góra
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.KSIĘCIA JANUSZA W GÓRZE KALWARIIul. Kalwaryjska 3, Góra Kalwaria05-530Góra Kalwaria
SZKOŁA PODSTAWOWAul. Szkolna 4, Górowo Iławeckie11-220Górowo Iławeckie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W SAMORZĄDKACH44A, Samorządki08-404Górzno
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W PODGÓRZE10, Podgóra26-634Gózd
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KUCZKACH KOLONII75, Kuczki-Kolonia26-634Gózd
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KLEMENTYNY Z TAŃSKICH HOFFMANOWEJ W IZDEBNIE KOŚCIELNYMul. ks. M. Oziębłowskiego 9, Izdebno Kościelne05-825Grodzisk Mazowiecki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAul. W. Bartniaka 13A, Grodzisk Mazowiecki05-825Grodzisk Mazowiecki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W GRODZISKU WIELKOPOLSKIMul. 3 Maja 5, Grodzisk Wielkopolski62-065Grodzisk Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W GRODZISKU30, Grodzisko38-102Grodzisko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GRODZISZCZU63A, Grodziszcze58-112Grodziszcze
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W GROJCUal. Ogrodowa 2, Grojec32-615Grojec
SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPIENNIKU MARCISZEWSKIM200, Rzepiennik Marciszewski33-180Gromnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA PARTYZANTÓW BRACI MICHAŁA I ALEKSANDRA CHRZANOWSKICHul. Aleksandra i Grzegorza Chodkiewiczów 18, Gródek16-040Gródek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI W JELNEJ95, Jelna33-318Gródek nad Dunajcem
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W PODOLU-GÓROWEJ158, Podole-Górowa33-318Gródek nad Dunajcem
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KPT.Ż.W. MAMERTA STANKIEWICZA W GRYFINIEul. 9 Maja 4, Gryfino74-101Gryfino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA169, Ubocze59-620Gryfów Śląski
SZKOŁA PODSTAWOWA W HENRYKOWIEul. Polna 9, Henryków57-210Henryków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MJR. H. DOBRZAŃSKIEGO “HUBALA” W HRUBIESZOWIEul. Zamojska 16, Hrubieszów22-500Hrubieszów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARTURA GROTTGERA W HUBINKU19, Hubinek22-678Hubinek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA RAKA W HUSOWIE27, Husów37-121Husów
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZEZÓWCE111, Brzezówka36-024Hyżne
SZKOŁA PODSTAWOWA W LASECZNIE43, Laseczno14-200Iława
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. WOJCIECHAul. Toruńska 46-48, Inowrocław88-100Inowrocław
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ISTEBNEJ30, Istebna43-470Istebna
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IWANISKACHul. Opatowska 26, Iwaniska27-570Iwaniska
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WYGIEŁZOWIE6, Wygiełzów27-570Iwaniska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W IWANOWICACHul. Jana Pawła II 3, Iwanowice Włościańskie32-095Iwanowice Włościańskie
SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNOGÓRZEul. Krakowskie Przedmieście 74, Tarnogóra22-375Izbica-Wieś
SZKOŁA PODSTAWOWA W TARNOGÓRZE-KOLONII72, Tarnogóra-Kolonia22-375Izbica-Wieś
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W JABŁONNIEul. Szkolna 2, Jabłonna05-110Jabłonna
SZKOŁA PODSTAWOWA W JABŁOŃSKICH12, Jabłońskie19-500Jabłońskie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 7 PUŁKU UŁANÓW LUBELSKICH45A, Wiśniew05-306Jakubów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W JĘDRZEJOWIE NOWYM30, Jędrzejów Nowy05-306Jakubów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W JAMIELNIKUul. Szkolna 10, Jamielnik13-332Jamielnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KOŁODZIEJEWIEul. Szkolna 10, Kołodziejewo88-160Janikowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZAWISZY CZARNEGO W WAŚNIEWIE-GRABOWIE4, Waśniewo-Grabowo13-111Janowiec Kościelny
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LGOCZANCE1A, Lgoczanka42-253Janów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIAŁEJ DRUGIEJ142, Biała Druga23-300Janów Lubelski
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MOMOTACH GÓRNYCH23, Momoty Górne23-300Janów Lubelski
SZKOŁA PODSTAWOWA W JARACZEWIEul. Jarocińska 10, Jaraczewo63-233Jaraczewo
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOJCIECHOWIE IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO1, Wojciechowo63-233Jaraczewo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGIul. 3 Maja 30, Jarosław37-500Jarosław
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGOul. Jana Pawła II 26, Jarosław37-500Jarosław
SZKOŁA PODSTAWOWA W JAROSŁAWCUul. Bałtycka 65B, Jarosławiec76-107Jarosławiec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JULIANA SUSKIEGO W JASIEŃCUul. Szkolna 7, Jasieniec05-604Jasieniec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KSIĘDZA CZESŁAWA SADŁOWSKIEGO W ZBROSZY DUŻEJ30, Zbrosza Duża05-604Jasieniec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI W JAŚLEul. Tadeusza Czackiego 2, Jasło38-200Jasło
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W JAŚLEul. św. Jana z Dukli 94, Jasło38-200Jasło
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W JASTKOWIEal. Warszawska 43, Panieńszczyzna21-002Jastków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA CZARNIECKIEGO W BRZEŹNICY61, Brzeźnica64-915Jastrowie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.POR. TADEUSZA JANECZKO W SYPNIEWIEul. Szkolna 1, Sypniewo64-915Jastrowie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W JAWORZEul. Stanisława Moniuszki 4, Jawor59-400Jawor
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA W JAWORZEul. Armii Krajowej 9, Jawor59-400Jawor
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII DĄBROWSKIEJul. Szkolna 180, Jaworze43-384Jaworze
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.GEN.BRONI ST.MACZKA UL. WAPIENICKA 10 43-384 JAWORZEul. Wapienicka 10, Jaworze43-384Jaworze
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WINCENTEGO MANIERSKIEGO W JEDLICZUul. Dr F. i Z. Tokarskich 5, Jedlicze38-460Jedlicze
SZKOŁA PODSTAWOWA W MODERÓWCE117, Moderówka38-460Jedlicze
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W BIERWCACH47, Bierwce26-660Jedlińsk
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WIERZCHOWINACH30, Wierzchowiny26-660Jedlińsk
SKOŁA PODSTAWOWA W MUTNEM59, Mutne34-340Jeleśnia
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STARYM NARCIE57b, Stary Nart37-430Jeżowe
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W CHOLEWIANEJ GÓRZEul. Młynarze 23, Cholewiana Góra37-430Jeżowe
SZKOŁA PODSTAWOWA W MNICHOWIE72, Mnichów28-300Jędrzejów
SZKOŁA PODSTAWOWA W RAKOWIE45, Raków28-300Jędrzejów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. OLOFA PALMEGOul. Mickiewicza 11, Józefów05-420Józefów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ROMUALDA TRAUGUTTAul. Graniczna 26, Józefów05-410Józefów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W RZEPISKACHul. Potok Bryjów bn, Rzepiska34-532Jurgów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W CZARNEJ GÓRZEul. Nadwodnia 140, Czarna Góra34-532Jurgów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BATALIONÓW CHŁOPSKICH130, Chyszówki34-643Jurków
SZKOŁA PODSTAWOWA W DUBINIE150, Dubin63-930Jutrosin
SZKOŁA PODSTAWOWA148, Dziembowo64-810Kaczory
SZKOŁA PODSTAWOWAul. Chodzieska 5, Kaczory64-810Kaczory
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DR BOLESŁAWA ORZECHOWICZA W KALNIKOWIE87, Kalników37-724Kalników
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZIMYCH BOHATERÓW II WOJNY ŚWIATOWEJ W ZAŁAKOWIE6, Załakowo83-342Kamienica Królewska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR2 IM.”TKACZY ŚLĄSKICH”ul. Jeleniogórska 7, Kamienna Góra58-400Kamienna Góra
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.T.KOŚCIUSZKI W KAMIENIU55, Kamień-Kolonia22-113Kamień
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW.KINGI W KAMIONCE WIELKIEJ162, Kamionka Wielka33-334Kamionka Wielka
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZY13, Bogusza33-334Kamionka Wielka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KARCZEWIEul. Otwocka 13, Karczew05-480Karczew
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA DZIERŻONA W KARŁOWICACHul. Kolejowa 9, Karłowice46-037Karłowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁAPALICACHul. Szkolna 2, Łapalice83-300Kartuzy
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3, IM. JANA PAWŁA II W KASINCE MAŁEJ733, Kasinka Mała34-734Kasinka Mała
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KAZIMIERZU DOLNYM23, Kazimierz Dolny24-120Kazimierz Dolny
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOCHOTNICYul. Zamłynie 1, Bochotnica24-120Kazimierz Dolny
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. ANDRZEJA BIERNACKIEGO W WIELGUSIE59, Wielgus28-500Kazimierza Wielka
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W KAZIMIERZY WIELKIEJul. Szkolna 14, Kazimierza Wielka28-500Kazimierza Wielka
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6ul. Pawła Stalmacha 20, Kędzierzyn-Koźle47-220Kędzierzyn-Koźle
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W MYJOMICACH101, Myjomice63-600Kępno
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIBIE146, Świba63-600Kępno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KAN. JÓZEFA SWOBODZIŃSKIEGO W KĘSOWIEul. Szkolna 11, Kęsowo89-506Kęsowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BIEDASZKACH11, Biedaszki11-400Kętrzyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. T. KOŚCIUSZKI W KIERNOZIul. Ogrodowa 4B, Kiernozia99-412Kiernozia
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARIANA GOTOWCA W KLEMBOWIEul. gen. Franciszka Żymirskiego 68, Klembów05-205Klembów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W KLEOSINIEul. Zambrowska 20, Kleosin16-001Kleosin
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZCZYTNIKACH91a, Szczytniki32-112Klimontów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W KLUCZBORKUul. Wolności 17, Kluczbork46-203Kluczbork
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA IIul. Dębowa 3, Różanki66-415Kłodawa
MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W KNUROWIEul. Stefana Batorego 5, Knurów44-194Knurów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W ORPISZEWIEul. Szkolna 6, Orpiszew63-714Kobierno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W KOBYLNICYul. Poznańska 50, Kobylnica62-006Kobylnica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANKA ZAWISZY W PRZEDBORZU153, Przedbórz36-100Kolbuszowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW W KOLBUSZOWEJ GÓRNEJ348, Kolbuszowa Górna36-100Kolbuszowa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W KOLNIEul. Wojska Polskiego 22, Kolno18-500Kolno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W KOLEul. Toruńska 68, Koło62-600Koło
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ARKADEGO FIEDLERAul. Kolejowa 5, Koło62-600Koło
SZKOŁA PODSTAWOWA W KIEŁCZEWIE42, Kiełczew Smużny Pierwszy62-600Koło
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W KOMAROWIE-OSADZIEul. Kościuszki 2, Komarów-Osada22-435Komarów-Osada
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARKADEGO FIEDLERA W CHOMĘCICACHul. Poznańska 112, Chomęcice62-052Komorniki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KONIAKOWIE280, Koniaków43-474Koniaków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁAŹCU66, Łaziec42-274Konopiska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W JAMKACH-KORZONKU4, Korzonek42-274Konopiska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 72 PP “RADOM” W KONOPNICYul. Szkolna 18, Konopnica98-313Konopnica
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYNKIELOWIE53, Szynkielów98-313Konopnica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIMul. Łódzka 5/7, Konstantynów Łódzki95-050Konstantynów Łódzki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W KONSTANTYNOWIE ŁÓDZKIMul. Sadowa 5/7, Konstantynów Łódzki95-050Konstantynów Łódzki
SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIEBAŁTOWIE85, Nowy Dziebałtów26-200Końskie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WOJCIECHA GÓRSKIEGO W PAMIĄTCEul. Anieli i Wojciecha Górskich 3, Kopana05-555Kopana
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W KOSOWIE LACKIMul. Armii Krajowej 6, Kosów Lacki08-330Kosów Lacki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. FELIKSA STAMMA W KOŚCIANIEul. Wyzwolenia 24, Kościan64-000Kościan
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM NAUCZYCIELI BOHATERÓW ZIEMI KOŚCIERSKIEJ W KOSCIERZYNIEul. Szkolna 1, Kościerzyna83-400Kościerzyna
Szkoła Podstawowa nr 6 ZSP nr 1ul. Skłodowskiej-Curie 1983-400Kościerzyna
SZKOŁA PODSTAWOWA W STOŻNEM6, Stożne19-420Kowale Oleckie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KOWALOWEJ10, Kowalowa33-161Kowalowa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W KOWARACHul. Stanisława Staszica 16, Kowary58-530Kowary
SZKOŁA PODSTAWOWA W CYNKOWIEul. Strażacka 1, Cynków42-350Koziegłowy
SZKOŁA PODSTAWOWA W PIŃCZYCACHul. Śląska 3, Pińczyce42-350Koziegłowy
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. URSZULI KOCHANOWSKIEJ W KOZIENICACHul. Tadeusza Kościuszki 1, Kozienice26-900Kozienice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWICACH40, Piotrkowice26-900Kozienice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KADETA ZYGMUNTA KUCZYŃSKIEGO W KĘDZIERZYNIE-KOŹLUul. Piastowska 30, Kędzierzyn-Koźle47-200Koźle
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKAW BORZĘCICACH136, Borzęcice63-720Koźmin Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA W STAREJ OBRZEul. Szkolna 6, Stara Obra63-720Koźmin Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TYTUSA DZIAŁYŃSKIEGO W KÓRNIKUul. Dworcowa 11, Kórnik62-035Kórnik
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TEOFILI Z DZIAŁYŃSKICH SZOŁDRSKIEJ-POTULICKIEJ W KÓRNIKUul. Armii Krajowej 11, Kórnik62-035Kórnik
Krakow Montessori Schoolul. Skośna 4730-383Kraków
PUBLICZNA SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA W KRAPKOWICACHos. Osiedle XXX Lecia 24, Krapkowice47-303Krapkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MAJDANIE WIELKIM143, Majdan Wielki22-440Krasnobród
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAŚNIKUul. Urzędowska 10, Kraśnik23-200Kraśnik
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRAŚNIKUul. Księdza Jerzego Popiełuszki 1, Kraśnik23-204Kraśnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KRĘPSKUul. Szkolna 2, Krępsko72-113Krępsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ŻARNOWCUul. Szkolna 2, Żarnowiec84-110Krokowa
SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBOCINIE10, Lubocino84-110Krokowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WARSZAWY W GRYWAŁDZIEul. Szkolna 29, Grywałd34-450Krościenko nad Dunajcem
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W KROTOSZYNACH4A, Krotoszyny13-330Krotoszyny
SZKOŁA PODSTAWOWA W POLANACH1, Polany33-380Krynica-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZESKU-KRÓLOWA NIWA23, Krzesk-Królowa Niwa08-111Krzesk-Królowa Niwa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W KRZESZOWICACHul. Szkolna 7, Krzeszowice32-065Krzeszowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM . MIKOŁAJA KOPERNIKAul. Główna 1, Krzymów62-513Krzymów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W BRZEŹNIEul. Kwiatowa 20a, Brzeźno62-513Krzymów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W KRZYSZKOWICACH368, Krzyszkowice32-445Krzyszkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYWINIEul. Królewiecka 42, Krzywin74-121Krzywin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGORA SIKIRYCKIEGO W WOLI ZARADZYŃSKIEJul. mjr. Hubala 55, Wola Zaradzyńska95-054Ksawerów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH54, Chwałkowo Kościelne63-130Książ Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WIOSNY LUDÓW W KSIĄŻU WIELKOPOLSKIMul. Stacha Wichury 27, Książ Wielkopolski63-130Książ Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.EDMUNDA BOJANOWSKIEGO W KUŹNICY CZESZYCKIEJ1, Kuźnica Czeszycka56-320Kuźnica Czeszycka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOTLARZ W TYCHNOWACHul. Kwidzyńska 19, Tychnowy82-500Kwidzyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W KORZENIEWIEul. Kwidzyńska 20, Korzeniewo82-500Kwidzyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWORZNEJ111, Jaworzna34-602Laskowa
SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁOBIELIul. Szkolna 1, Białobiel07-402Lelis
SZKOŁA PODSTAWOWA W OLSZEWCE24A, Olszewka07-402Lelis
SZKOŁA PODSTAWOWA W LELKOWIE115, Lelkowo14-521Lelkowo
SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁUSKU Z SIEDZIBĄ W NOWYCH GROCHALACH IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO40, Nowe Grochale05-155Leoncin
SZKOŁA PODSTAWOWA W LEŚNIOWICACH IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI24B, Leśniowice22-122Leśniowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LEWINIE BRZESKIMul. Kościuszki 61, Lewin Brzeski49-340Lewin Brzeski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3ul. Kossaka 103, Lębork84-300Lębork
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5ul. Tadeusza Kościuszki 14, Lębork84-300Lębork
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SIEKIERCZYNIE31, Siekierczyna34-600Limanowa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. STANISŁAWA KONARSKIEGO W STAREJ WSI459, Stara Wieś34-600Limanowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO37, Linowo86-341Linowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ W PAGORZYNIE46, Pagorzyna38-305Lipinki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W LIPNIE IM MIKOŁAJA KOPERNIKAul. Traugutta 2, Lipno87-600Lipno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5IM. JANA PAWŁA IIpl. 11 Listopada 13, Lipno87-600Lipno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BŁ.BP.L.WETMAŃSKIEGO W LIPOWCU KOŚCIELNYM212, Lipowiec Kościelny06-545Lipowiec Kościelny
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWADACH60, Zawady06-545Lipowiec Kościelny
SZKOŁA PODSTAWOWA W BARTNIKACH8, Bartniki16-315Lipsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W LISKOWIEul. ks. Wacława Blizińskiego 44a, Lisków62-850Lisków
SZKOŁA PODSTAWOWA W STRZAŁKOWIE65, Strzałków62-850Lisków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO W KRYSPINOWIE356, Kryspinów32-060Liszki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ŚWETEGO JÓZEFA W KASZOWIE185, Kaszów32-060Liszki
SZKOŁA PODSTAWOWA W LISZYNIEul. Wawrzyńca Sikory 19, Liszyno09-408Liszyno
SZKOŁA PODSTAWOWA W BYSTRZYCY GÓRNEJ64, Bystrzyca Górna58-114Lubachów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1IM. GEN. STANISŁAWA DĄBKAul. Marii Konopnickiej 5, Lubaczów37-600Lubaczów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OBROŃCÓW LUBACZOWAul. Juliusza Słowackiego 9, Lubaczów37-600Lubaczów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W LUBARTOWIEul. Legionów 3, Lubartów21-100Lubartów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.PIOTRA FIRLEJA W LUBARTOWIEul. 1 Maja 66/74, Lubartów21-100Lubartów
SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICZU DOLNYM IM. BŁ. KS. WŁADYSŁAWA BUKOWIŃSKIEGOul. Szkolna 7, Lubicz Dolny87-162Lubicz Dolny
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. CZESŁAWA NIEMENAul. Szpakowa 2, Lubin59-300Lubin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. STEFANII SEMPOŁOWSKIEJ W LUBINIEul. Legnicka 1, Lubin59-300Lubin
SZKOŁA PODSTAWOWA W STAWIE2, Staw66-433Lubiszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W LUBLIŃCUul. Sądowa 9, Lubliniec42-700Lubliniec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W LUBLIŃCUul. Zwycięstwa 32, Lubliniec42-700Lubliniec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA48A, Glinnik97-217Lubochnia
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1, IM. ŚW. JÓZEFA W LUBOMIERZU345, Lubomierz34-736Lubomierz
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO W LUBRAŃCUul. Nowa 6, Lubraniec87-890Lubraniec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ZGŁOWIĄCZCE28, Zgłowiączka87-890Lubraniec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W LUBSZY. SZKOLE JEST PODPORZĄDKOWANA ORGANIZACYJNIE SZKOŁA FILIALNA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W DOBRZYNIUul. Szkolna 2, Lubsza49-313Lubsza
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W LUBZINIE188, Lubzina39-102Lubzina
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. ST. KOSTKI W SWOJECINIE22, Swojęcin09-317Lutocin
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZERADZU MAŁYM9, Przeradz Mały09-317Lutocin
SZKOŁA PODSTAWOWA W LUTOWIE IM.”PRYMASA TYSIĄCLECIA-KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO”1, Lutowo89-406Lutowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA TWARDOWSKIEGO W BARŁOMINIEul. Szkolna 3, Barłomino84-242Luzino
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PROF. GERARDA LABUDYul. Mickiewicza 22, Luzino84-242Luzino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EMILII SCZANIECKIEJ W LWÓWKUul. Gimnazjalna 1, Lwówek64-310Lwówek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIOTROWIE1, Piotrów26-025Łagów
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZBELUTCE1, Zbelutka-Stara Wieś26-025Łagów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W ŁAŃCUCIEul. Tadeusza Kościuszki 17, Łańcut37-100Łańcut
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYWDZIE27A, Krzywda08-450Łaskarzew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁAZACHul. Księdza Kanonika Henryka Słojewskiego 1, Łazy05-552Łazy
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W ŁĘCZYCYul. Szkolna 4, Łęczyca99-100Łęczyca
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM . 25 KALISKIEJ DYWIZJI PIECHOTYul. Zachodnia 23, Łęczyca99-100Łęczyca
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN.DYW. STEFANA ROWECKIEGO “GROTA” W ŻYTOWIECKU46, Żytowiecko63-805Łęka Mała
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GÓRALI ŻYWIECKICH W OKRAJNIKUul. Żywiecka 82, Łękawica34-321Łękawica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BAONU “NADBUŻAŃSKIEGO” AK W ŁOCHOWIEul. Stefana Żeromskiego 3, Łochów07-130Łochów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŁOCHOWIEul. 1 Maja 47, Łochów07-130Łochów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DZIEKANOWIE LEŚNYMul. por. Francisa Akinsa 6, Dziekanów Leśny05-092Łomianki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KOWNACKIEJ W ŁOMIANKACHul. Warszawska 73, Łomianki05-092Łomianki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. RODZINY JABŁOŃSKICH W PNIEWIEul. Akacjowa 1, Pniewo18-400Łomża
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁĄŻKU58, Łążek27-670Łoniów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GIERASZOWICACH67, Gieraszowice27-670Łoniów
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOPIENNIE117, Łopienno62-213Łopienno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W ŻBIKOWICACH55, Żbikowice33-314Łososina Dolna
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOHATERÓW WRZEŚNIA193984, Łukawiec37-626Łukawiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁUKOWEJ341, Łukowa23-412Łukowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W ŁUPAWIE22, Łupawa76-242Łupawa
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYCZANCEul. Dworska 1, Łyczanka32-447Łyczanka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. 2 PUŁKU NOCNYCH BOMBOWCÓW “KRAKÓW” W MALBORKUul. Stanisława Hadyny 18, Malbork82-200Malbork
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MALBORKUul. gen. de Gaulle’a 91, Malbork82-200Malbork
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MAŁDYTACHul. Kopernika 13 C, Małdyty14-330Małdyty
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHLUDNIACH2, Chludnie18-516Mały Płock
SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGIENICACH WIELKICHul. Długa 1, Rogienice Wielkie18-516Mały Płock
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W MANIOWACHul. Szkolna 2, Maniowy34-436Maniowy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W RADWANKACH31, Radwanki64-830Margonin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGOul. Wiosny Ludów 78, Marklowice44-321Marklowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W HURECZKU100, Hureczko37-705Medyka
SZKOŁA PODSTAWOWA W TORKACH51, Torki37-732Medyka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MIASTKUul. Bolesława Chrobrego 7, Miastko77-200Miastko
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W MIASTKUul. Wrzosowa 1, Miastko77-200Miastko
SZKOŁA PODSTAWOWA W RYDZEWIEul. Mazurska 22, Rydzewo18-413Miastkowo
SZKOŁA PODSTAWOWA W KATARZYNIE114, Katarzyn21-140Michów
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNIEul. Spacerowa 110, Rudno21-140Michów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W GÓRZEul. Pszczyńska 34, Góra43-227Miedźna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA HADYNY WE FRYDKUul. Miodowa 17, Frydek43-227Miedźna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TYTUSA TRZECIESKIEGO W MIEJSCU PIASTOWYMul. Szkolna 24, Miejsce Piastowe38-430Miejsce Piastowe
SZKOŁA PODSTAWOWA W GŁOWIENCE IM. BENEDYKTA WIERDAKAul. Szkolna 8, Głowienka38-455Miejsce Piastowe
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA SZAFERA W MIELCUul. Kilińskiego 37, Mielec39-300Mielec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MIELCUul. Władysława Warneńczyka 2, Mielec39-300Mielec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARD. WYSZYŃSKIEGO W MIELESZYNIE35c, Mieleszyn62-212Mieleszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W MIELĘCINIEul. Główna 72, Mielęcin74-230Mielęcin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. LOTNIKÓW POLSKICH W MIERZĘCICACHul. Kolejowa 122, Mierzęcice42-460Mierzęcice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. SZARYCH SZEREGÓW W MIĘDZYRZECZUul. Sportowa 1, Międzyrzecz66-300Międzyrzecz
SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKOWCU61, Bukowiec66-300Międzyrzecz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W MIKOŁOWIEul. Konstytucji 3 Maja 20, Mikołów43-190Mikołów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. JERZEGO KUKUCZKI W MIKOŁOWIEul. Krakowska 30, Mikołów43-190Mikołów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA IGNACEGO KRASZEWSKIEGOul. Szkolna 12, Milanów21-210Milanów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.NATALII NEKRASZOWEJ W JASZCZOWIE24, Jaszczów21-020Milejów
SZKOŁA PODSTAWOWA W MIRACHOWIEul. Szkolna 2, Mirachowo83-329Mirachowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA GÓRSKIEGO W ŁOZINIEul. Milicka 10, Łozina55-095Mirków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GUSTAWA KWIECIŃSKIEGO W OSINACH101, Osiny27-220Mirzec
SZKOŁA PODSTAWOWA W TRĘBOWCU54, Trębowiec Duży27-220Mirzec
SZKOŁA PODSTAWOWA W MŁOCHOWIEul. Mazowiecka 46, Młochów05-831Młochów
SZKOŁA PODSTAWOWA W CIERCHACH1, Cierchy26-080Mniów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STOKU40, Stok26-341Mniszków
SZKOŁA PODSTAWOWA W MNISZKOWIEul. Piotrkowska 72, Mniszków26-341Mniszków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MOGILNIEul. marsz. Piłsudskiego 16, Mogilno88-300Mogilno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W MOKREM122, Mokre86-302Mokre
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BRZEZINACHul. Szkolna 1, Brzeziny26-026Morawica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W MROKOWIEul. Marii Świątkiewicz 2a, Mroków05-552Mroków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W MROWLI51, Mrowla36-054Mrowla
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W MROZACHul. Szkolna 2, Mrozy05-320Mrozy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W MRZYGŁODZIE170, Mrzygłód38-503Mrzygłód
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ADAMA MAKLAKIEWICZA W MSZCZONOWIEul. Warszawska 27, Mszczonów96-320Mszczonów
SZKOŁA PODSTAWOWA W JASZCZUROWEJ255, Jaszczurowa34-106Mucharz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W MUROWANEJ GOŚLINIEul. Mściszewska 10, Murowana Goślina62-095Murowana Goślina
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W MUROWANEJ GOSLINIEul. gen. Tadeusza Kutrzeby 3, Murowana Goślina62-095Murowana Goślina
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MUROWIEul. Wolności 22, Murów46-030Murów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA W MURZYNOWIE KOŚCIELNYM30, Murzynowo Kościelne63-014Murzynowo Kościelne
SZKOŁA PODSTAWOWA W MYŚLACHOWICACHul. Trzebińska 15, Myślachowice32-543Myślachowice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W MYŚLENICACHul. Stefana Żeromskiego 2, Myślenice32-400Myślenice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KIERZKOWIE69, Kierzków74-300Myślibórz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W NACPOLSKUul. Szkolna 18, Nacpolsk09-162Nacpolsk
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W NAGOSZEWCE89, Nagoszewka Druga07-300Nagoszewka Druga
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W NAKLE NAD NOTECIĄul. Bydgoska 24, Nakło nad Notecią89-100Nakło nad Notecią
SZKOŁA PODSTAWOWA W NAREWCEul. Nowa 4, Narewka17-220Narewka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.Z.PADLEWSKIEGO17, Radzyminek09-152Naruszewo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DĘBINKACH12, Dębinki05-191Nasielsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W NĘDZYul. Jana Pawła II 41a, Nędza47-440Nędza
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BAŚNI POLSKIEJ W NIEDŹWIADZIE DOLNEJ40, Niedźwiada39-107Niedźwiada
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY KOSMOWSKIEJ W KRASIENINIE39, Krasienin-Kolonia21-025Niemce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AGATY MRÓZ W NIEMCZUul. Bydgoska 35, Niemcz86-032Niemcz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NIEPOŁOMICACHul. Szkolna 3, Niepołomice32-005Niepołomice
SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLANCE72, Siedlanka36-147Niwiska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HRABIEGO STANISŁAWA TARNOWSKIEGO W TARNOWSKIEJ WOLI267, Tarnowska Wola39-460Nowa Dęba
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W NOWEJ DĘBIEul. Leśna 40, Nowa Dęba39-460Nowa Dęba
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANUSZA KORCZAKA W NOWEJ RUDZIEul. Mikołaja Kopernika 4-6, Nowa Ruda57-400Nowa Ruda
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JULIANA TUWIMAul. Botaniczna 22, Nowa Sól67-100Nowa Sól
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W BIAŁYMBŁOCIE75, Nowa Wieś07-210Nowa Wieś
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W NIWICY17, Niwica68-210Nowe Czaple
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORLĄT LWOWSKICH W ŻARKACH WIELKICHul. Kościelna 25, Żarki Wielkie68-210Nowe Czaple
SZKOŁA PODSTAWOWA IM GEN. PILOTA WITOLDA URBANOWICZA W OLSZANCE54, Olszanka16-304Nowinka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORLĄT LWOWSKICH W NOWINACHul. Białe Zagłębie 21, Nowiny26-052Nowiny
SZKOLA PODSTAWOWA W ORZECHOWIE24, Orzechowo72-200Nowogard
SZKOŁA PODSTAWOWA W DŁUGOŁĘCE16a, Długołęka72-200Nowogard
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W NOWOGRODŹCUul. Henryka Sienkiewicza 7-8, Nowogrodziec59-730Nowogrodziec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.JANUSZA KORCZAKAul. Szkolna 2, Nowy Dwór Gdański82-100Nowy Dwór Gdański
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2ul. Adama Mickiewicza 10, Nowy Dwór Gdański82-100Nowy Dwór Gdański
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA ANTONIEGO GRABOWSKIEGO W NOWYM DWORZE60, Nowy Dwór-Parcela96-115Nowy Kawęczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W TRZCIANNIE14, Trzcianna96-115Nowy Kawęczyn
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W NOWYM ŚWIĘTOWIE65, Nowy Świętów48-330Nowy Świętów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W GRONKOWIE210, Gronków34-400Nowy Targ
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STARYM WIŚNICZU480, Stary Wiśnicz32-720Nowy Wiśnicz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA LUBOMIRSKIEGO W NOWYM WIŚNICZUul. Szkolna 1, Nowy Wiśnicz32-720Nowy Wiśnicz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W WARZE247, Wara36-245Nozdrzec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO W OBORNIKACHul. Szkolna 7, Oborniki64-600Oborniki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W OBORNIKACHul. Czarnkowska 57, Oborniki64-600Oborniki
SZKOŁA PODSTAWOWA W OBROWIE IM.JANA PAWŁA IIul. Szkolna 4, Obrowo87-126Obrowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZAMCHU117, Zamch23-413Obsza
SZKOŁA PODSTAWOWA W NABYSZYCACH12, Nabyszyce63-430Odolanów
SZKOŁA PODSTAWOWA W UCIECHOWIEul. Odolanowska 38, Uciechów63-430Odolanów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA GOETZA OKOCIMSKIEGO W OKOCIMIUul. Goetzów Okocimskich 102, Okocim32-800Okocim
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OLEŚNIEul. Szkolna 5, Olesno33-210Olesno
SZKOŁA PODSTAWOWA W PILCZY ŻELICHOWSKIEJ46, Pilcza Żelichowska33-210Olesno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA KILIŃSKIEGO W OLEŚNICYul. św. Jadwigi 1a, Oleśnica56-400Oleśnica
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 6 IM. JANUSZA KORCZAKA W OLEŚNICYul. gen. Franciszka Kleeberga 4, Oleśnica56-400Oleśnica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. FRANCESCO NULLO W OLKUSZUul. Francesco Nullo 36, Olkusz32-300Olkusz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W OLSZEWIE-BORKACHul. Władysława Broniewskiego 17, Olszewo-Borki07-415Olszewo-Borki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOul. Główna 143, Zrębice Pierwsze42-256Olsztyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W KUSIĘTACH208, Kusięta42-256Olsztyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ERWINA KRUKA W ELGNÓWKU27, Elgnówko11-015Olsztynek
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO W OLSZTYNKUul. Ostródzka 2, Olsztynek11-015Olsztynek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKEJ,UL KOŚCIUSZKI 1 42-152 OPATÓWul. Szkolna 5, Opatów42-152Opatów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI,42-152 WILKOWIECKOUL. SZKOLNA 1ul. Szkolna 1, Wilkowiecko42-152Opatów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. OSKARA KOLBERGA W OPOLU LUBELSKIMul. Fabryczna 28, Opole Lubelskie24-300Opole Lubelskie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W BAŻYNACH17A, Bażyny11-130Orneta
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA W ORNECIEul. Kopernika 13, Orneta11-130Orneta
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA BRANDTA W OROŃSKUul. Szkolna 3, Orońsko26-505Orońsko
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WAŁSNOWIE22a, Wałsnów26-505Orońsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANA PAWŁA II W ORZECHOWCACH60, Orzechowce37-712Orzechowce
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ALFREDA SZKLARSKIEGOul. 1000-lecia 3, Orzesze43-187Orzesze
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM.BOLESŁAWA CHROBREGOul. Bolesława Chrobrego 64, Orzesze43-180Orzesze
SZKOŁA PODSTAWOWA WIERZCHY21, Wierzchy86-150Osie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W OSIELSKUul. Centralna 7, Osielsko86-031Osielsko
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. PARTYZANTÓW ZIEMI KIELECKIEJ W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIMul. Polna 56, Ostrowiec Świętokrzyski27-400Ostrowiec Świętokrzyski
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIMul. Akademicka 20, Ostrowiec Świętokrzyski27-400Ostrowiec Świętokrzyski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW BITWY NAD BZURĄ W IMIELNIE41B, Imielno99-350Ostrowy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWY BUTLER W OSTROWACH8, Ostrowy99-350Ostrowy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BRZYDOWIE27, Brzydowo14-100Ostróda
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W LIPOWIE16, Lipowo14-100Ostróda
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W STARYM LUBIEJEWIEul. Szkolna 15, Stare Lubiejewo07-300Ostrów Mazowiecka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 IM. “STEFANA ROWIŃSKIEGO” W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMul. Świetlicowa 9, Ostrów Wielkopolski63-400Ostrów Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. “KRÓLOWEJ JADWIGI” W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMul. Królowej Jadwigi 3, Ostrów Wielkopolski63-400Ostrów Wielkopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W NIEDŹWIEDZIU18, Niedźwiedź63-500Ostrzeszów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W OSTRZESZOWIEul. Piastowska 3, Ostrzeszów63-500Ostrzeszów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM. ORĘDOWNIKÓW POKOJU W OŚWIĘCIMIUul. Budowlanych 68, Oświęcim32-602Oświęcim
SZKOŁA PODSTAWOWA SPORTOWA Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO NR 8 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OŚWIĘCIMIUul. Aleja Juliusza Słowackiego 41, Oświęcim32-602Oświęcim
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W OTRĘBUSACHul. Piaseckiego 2, Otrębusy05-805Otrębusy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA JACHOWICZA W LEŚMIERZU17, Leśmierz95-035Ozorków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W OZORKOWIEul. Lotnicza 1, Ozorków95-035Ozorków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. J. KUSOCIŃSKIEGO W PACYNIEul. Kopycińskiego 5, Pacyna09-541Pacyna
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PACZKOWIEul. Wojska Polskiego 45, Paczków48-370Paczków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W MAKOWISKACHul. Szkolna 1, Makowiska98-330Pajęczno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKICH NOBLISTÓW W PAJĘCZNIEul. Henryka Sienkiewicza 7, Pajęczno98-330Pajęczno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W PALOWICACHul. Dębowa 3, Palowice44-246Palowice
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W PAŁECZNICYul. św. Jakuba 43, Pałecznica32-109Pałecznica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO PRYMASA TYSIĄCLECIA W WÓJCINIE16, Wójcin A26-333Paradyż
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO ARMII KRAJOWEJ “BŁYSK” W PARADYŻUul. Przedborska 29, Paradyż26-333Paradyż
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PARCZEWIE IM. ŚW. KRÓLOWEJ JADWIGIul. Polna 34, Parczew21-200Parczew
SZKOŁA PODSTAWOWA W PARSĘCKU69, Parsęcko78-400Parsęcko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ROGAJNACH27, Rogajny14-400Pasłęk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W ROGAJNACH27, Rogajny14-400Pasłęk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PELPLINIEul. Kościuszki 12a, Pelplin83-130Pelplin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PĘZINIE66, Pęzino73-131Pęzino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZARYCH SZEREGÓW W PIASKACH10, Piaski86-302Piaski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 I. BOHATERÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIul. Aleja Tysiąclecia 5, Piastów05-820Piastów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ZBIGNIEWA GĘSICKIEGO “JUNO”ul. Kazimierza Pułaskiego 6/8, Piastów05-820Piastów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W PIĄTKUul. Szkolna 1, Piątek99-120Piątek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W CZERNIKOWIE11, Czerników99-120Piątek
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIECHOWICACHul. Szkolna 6, Piechowice58-573Piechowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W PIELGRZYMCE109A, Pielgrzymka59-524Pielgrzymka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO W PROBOSZCZOWIE107, Proboszczów59-524Pielgrzymka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W DŁUŻYNIE DOLNEJ66A, Dłużyna Dolna59-930Pieńsk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1IM. POLSKICH ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939 R.ul. Szkolna 1, Pieńsk59-930Pieńsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W PIETROWICACH WIELKICHul. Konopnickiej 28, Pietrowice Wielkie47-480Pietrowice Wielkie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LIPINACH1, Lipiny39-220Pilzno
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MACHOWEJ75, Machowa39-220Pilzno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W PIŁAWIE GÓRNEJul. Tadeusza Kościuszki 1, Piława Górna58-240Piława Górna
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W AUGUSTOWIE102B, Augustów26-670Pionki
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W JEDLNI93, Jedlnia26-670Pionki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZBIGNIEWA WODECKIEGO W PIORUNCE20, Piorunka33-380Piorunka
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBOŁĘCE7, Dębołęka88-230Piotrków Kujawski
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWIE KUJAWSKIMul. Włocławska 37, Piotrków Kujawski88-230Piotrków Kujawski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W PISAROWCACH92, Pisarowce38-533Pisarowce
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W PISZUul. dr. Władysława Klementowskiego 2, Pisz12-200Pisz
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTLE DUŻYM6, Kocioł Duży12-200Pisz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIWNICZNEJ – ZDROJUul. Krynicka 2, Piwniczna-Zdrój33-350Piwniczna-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁOMNICY ZDROJU336, Łomnica-Zdrój33-350Piwniczna-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PŁOTACHul. Wojska Polskiego 17, Płoty72-310Płoty
SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLIMOWIE20, Modlimowo72-310Płoty
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W PNIEWACHul. Strzelecka 11a, Pniewy62-045Pniewy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 11 LISTOPADA W ŻÓŁWINIEul. Szkolna 39, Żółwin05-807Podkowa Leśna
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PODWILKU157, Podwilk34-722Podwilk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W GZOWIE5, Gzowo06-114Pokrzywnica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WITOLDA MACHNOWSKIEGO W NOWYM NIESTĘPOWIE7, Nowe Niestępowo06-121Pokrzywnica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2al. Wojska Polskiego 23, Polanica-Zdrój57-320Polanica-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. BOLESŁAWA KACZYŃSKIEGO Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I PRZEDSZKOLNYMIul. Cisowa 2, Police72-010Police
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. JANA PAWŁA II Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I SPORTOWYMIul. Piaskowa 99, Police72-010Police
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLICHNIE26, Polichna23-225Polichna
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W POŁCZYNIE-ZDROJUul. Mieszka I 19, Połczyn-Zdrój78-320Połczyn-Zdrój
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W POPIELOWIEul. Powstańców 14, Popielów46-090Popielów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA DUDKA W NIEDŹWIEDZY130, Niedźwiedza32-854Porąbka Uszewska
SZKOŁA PODSTAWOWA W PIESZCZU46, Pieszcz76-113Postomino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W POTĘGOWIEul. Szeroka 16, Potęgowo76-230Potęgowo
Szkoła Podstawowa nr 34 im. Wojska Polskiego w Poznaniuos. Bolesława Śmiałego 10760-682Poznań
Szkoła Podstawowa nr 47os. Czecha 5961-288Poznań
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Bronisława Szwarcaos. Lecha 3761-294Poznań
Szkoła Podstawowa nr. 67os. Stefana Batorego 10160-687Poznań
XII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEul. Generała T. Kutrzeby 861-719Poznań
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIECZYSŁAWA KACZYŃSKIEGOul. Piaseczyńska 34, Prace Małe05-555Prace Małe
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.WINCENTEGO WITOSA W KOWALACHul. Szkolna 1, Kowale46-320Praszka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PROCHOWICACHul. Kościuszki 2, Prochowice59-230Prochowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA W JODŁÓWCE222, Jodłówka37-560Pruchnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KRAMARZÓWCE98, Kramarzówka37-560Pruchnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W PRUSICACHul. Żmigrodzka 43, Prusice55-110Prusice
SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWICACH19, Piotrkowice55-110Prusice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ARMII KRAJOWEJul. Parkowa 1, Prusy57-150Prusy
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRUSZCZUul. Kościelna 4, Pruszcz86-120Pruszcz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W LESZNIE189, Leszno06-300Przasnysz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W NOWEJ KRĘPIE34a, Nowa Krępa06-300Przasnysz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. DR. JÓZEFA JAŁOWEGO W PRZECZYCY84, Przeczyca39-230Przeczyca
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEDMOŚCIUul. Główna 22, Przedmość46-320Przedmość
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W IWINIE12A, Iwin78-451Przeradz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI W MIROCINIE384, Mirocin37-200Przeworsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W ŻURAWICZKACH82, Żurawiczki37-200Przeworsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W NOWOSIELCACH561, Nowosielce37-200Przeworsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI47, Dębów37-200Przeworsk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W WYSOCKU MAŁYMul. Kościelna 22, Wysocko Małe63-421Przygodzice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W PRZYGODZICACHul. Wysocka 2, Przygodzice63-421Przygodzice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HELENY DŁUGOSZEWSKIEJ W BABINIE38, Babin26-704Przyłęk
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKU142, Przyłęk26-704Przyłęk
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYŁĘKU216, Przyłęk36-107Przyłęk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ZIEMI GDAŃSKIEJul. Szkolna 4, Pszczółki83-032Pszczółki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ST. CZARNIECKIEGO W GOŁĘBIUul. Puławska 32, Gołąb24-100Puławy
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ADAMA MICKIEWICZAul. Wysoka 1, Puszczykowo62-040Puszczykowo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHul. Jana Kasprowicza 1, Puszczykowo62-040Puszczykowo
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. LEONIDA TELIGI W PYRZYCACHul. Poznańska 2, Pyrzyce74-200Pyrzyce
SZKOŁA PODSTWOWA NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIul. Wyzwolenia 4, Pyskowice44-120Pyskowice
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRNYCH GRĄDACH2, Górne Grądy62-310Pyzdry
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA W LISEWIE108, Lisewo62-310Pyzdry
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJUul. Sądecka 2, Rabka-Zdrój34-700Rabka-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ADAMA MICKIEWICZA W RABCE-ZDROJUul. Poniatowskiego 186, Rabka-Zdrój34-700Rabka-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA KONARSKIEGOul. Kilińskiego 62B, Raciąż09-140Raciąż
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMIul. Cecylii 30, Racibórz47-400Racibórz
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE WISŁOCKIEJ115, Dąbrówka Wisłocka39-310Radomyśl Wielki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W WILCZKOWICACH34, Wilczkowice26-230Radoszyce
SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUCZU114, Słucz19-213Radziłów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W RADZISZOWIE 32-052 RADZISZÓW, UL. SZKOLNA 7ul. Szkolna 7, Radziszów32-052Radziszów
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRZOSTÓWCU72, Brzostówiec21-300Radzyń Podlaski
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻABIKOWIE65, Żabików21-300Radzyń Podlaski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SOLI111, Sól34-370Rajcza
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS. JÓZEFA TISCHNERA W RAJCZYRynek 2, Rajcza34-370Rajcza
SZKOŁA PODSTAWOWA W RYDZEWIE6, Rydzewo19-206Rajgród
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W RAKSZAWIE946, Rakszawa37-111Rakszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA38, Nielep78-331Rąbino
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W SZULMIERZU78, Szulmierz06-461Regimin
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WYROZĘBACH-PODAWCACH1, Wyrozęby-Podawce08-307Repki
SZKOŁA PODSTAWOWA W WILKOWIE IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA23, Wilkowo11-440Reszel
SZKOŁA PODSTAWOWA51, Stobnica97-510Ręczno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PROF. JÓZEFA TISCHNERA W ROGOŹNIKU69, Rogoźnik34-471Rogoźnik
SZKOŁA PODSTAWOWAW BIAŁOCHOWIE74, Białochowo86-318Rogóźno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŁAZNOWIE65, Łaznów97-221Rokiciny
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ROKIETNICY WOLI525, Rokietnica37-562Rokietnica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W TAPINIE134, Tapin37-562Rokietnica
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.PPŁK.STEFANA SKOCZYLASA W ROSSOSZUul. Lubelska 37, Rossosz21-533Rossosz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII GRZYBOWSKIEJ W STRASZOWIE70, Straszów97-340Rozprza
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ROZTOCEul. Jana Pawła II 7/9, Roztoka58-173Roztoka
SZKOŁA PODSTAWOWAIM.JANUSZA KORCZAKAW GNIEWKOWIE3, Gniewków58-173Roztoka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W RÓŻAŃSKU87, Różańsko74-311Różańsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W RUDAWIEul. Stanisława Polaczka 25, Rudawa32-064Rudawa
SZKOŁA PODSTAWOWA W GROMOTACH20, Gromoty14-204Rudzienice
SZKOŁA PODSTAWOWA W WĄGRODNIE35, Wągrodno59-243Ruja
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. KS. STANISŁAWA ORMIŃSKIEGOul. Rodziewiczówny 10, Rumia84-230Rumia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGIul. Szkolna 4, Rybna32-061Rybna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU W RYBNIEul. Wyzwolenia 12, Rybno13-220Rybno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W RUMIANIE12, Rumian13-220Rybno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 17 PUŁKU UŁANÓW WIELKOPOLSKICH W RYDZYNIEul. Zamkowa 3, Rydzyna64-130Rydzyna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ARMII KRAJOWEJ W KACZKOWIE Z SIEDZIBĄ W ROJĘCZYNIE17, Rojęczyn64-130Rydzyna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W RYGLICACHul. Tarnowska 25, Ryglice33-160Ryglice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W KOWALKACH29, Kowalki87-500Rypin
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAKROCZU45, Zakrocz87-500Rypin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO107, Borawe07-411Rzekuń
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DOBRYNINIE217, Dobrynin39-322Rzemień
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ARMII KRAJOWEJ W RZEWNIU3, Rzewnie06-225Rzewnie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W SADKACHul. Mickiewicza 1, Sadki89-110Sadki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKIul. Stróżowska 4, Sanok38-500Sanok
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W SANOKU IM.KSIĘDZA ZDZISŁAWA JASTRZĘBIEC PESZKOWSKIEGOul. Sadowa 12, Sanok38-500Sanok
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W SIEMONIul. Kościuszki 71, Siemonia42-595Sączów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W NOWEJ WOLI95, Nowa Wola21-107Serniki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W WOLI SERNICKIEJ243B, Wola Sernicka21-107Serniki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KPT. JÓZEFA KŁOPOTOWSKIEGO W JACOWLANACH13, Jacowlany16-124Sidra
SZKOŁA PODSTAWOWA W SIDRZEul. Szkolna 1, Sidra16-124Sidra
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SIECHNICACHul. Księżnej Anny z Przemyślidów 6, Siechnice55-011Siechnice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W SIEDLCUul. Szkolna 6, Siedlec64-212Siedlec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA RECA W SIEDLISKACH259, Siedliska38-324Siedliska
SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEDLISKACH-BOGUSZ93A, Siedliska-Bogusz39-231Siedliska-Bogusz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W SIEMIATYCZACHul. gen. Władysława Andersa 4, Siemiatycze17-300Siemiatycze
SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEMIECHOWIE419, Siemiechów33-181Siemiechów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SIEMOWIE102, Siemowo63-800Siemowo
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SIENNICYul. Latowicka 16, Siennica05-332Siennica
SZKOŁA PODSTAWOWA GMINY SIERADZ IM. JANA PAWŁA II W SIERADZUul. Armii Krajowej 5, Sieradz98-200Sieradz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANINY MAJKOWSKIEJ W SIERADZUul. Uniejowska 199, Sieradz98-200Sieradz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FLORIANA CEYNOWY W SIERAKOWICACHul. Kubusia Puchatka 7, Sierakowice83-340Sierakowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W LUTOMIU38, Lutom64-410Sieraków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W GOLESZYNIEul. Niepodległości 2, Goleszyn09-200Sierpc
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII DĄBROWSKIEJ W JAROSŁAWCU190, Jarosławiec22-424Sitno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W CIANOWICACHul. Szkolna 30, Cianowice32-043Skała
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.BŁOGOSŁAWIONEJ SALOMEI W SKALEul. ks. Stanisława Połetka 32, Skała32-043Skała
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM ORLĄT LWOWSKICH W SKARYSZEWIEul. Bolesława Prusa 5, Skaryszew26-640Skaryszew
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W MAKOWCUul. Kościelna 2, Makowiec26-640Skaryszew
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. NOBLISTÓW POLSKICH 32-050 SKAWINA UL. WINCENTEGO WITOSA 4ul. Wincentego Witosa 4, Skawina32-050Skawina
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZERMNIE19A, Czermno87-630Skępe
SZKOŁA PODSTAWOWA W WÓLCE133B, Wólka87-630Skępe
SZKOŁA PODSTAWOWA W SKOKOWIE84, Skoków24-300Skoków
SZKOŁA PODSTAWOWA W LISOWIE76, Lisów38-242Skołyszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚWIĘCANACH529, Święcany38-242Skołyszyn
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELKIM BUKOWCU38A, Wielki Bukowiec83-220Skórcz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. FRYDERYKA CHOPINAul. Poznańska 70, Skórzewo60-185Skórzewo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W ŁADNEJ98B, Ładna33-156Skrzyszów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.ORŁA BIAŁEGO W BRZEŚCACHul. Wilanowska 55, Brześce05-507Słomczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SŁUBICACHul. Wojska Polskiego 38, Słubice69-100Słubice
SZKOŁA PODSTAWOWA W GOLICACHul. Słubicka 1, Golice69-100Słubice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W DRĄŻNEJ38, Drążna62-400Słupca
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowejplac Szkolny 1A62-400Słupca
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewiczaul. Kopernika 1362-400Słupca
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOWALEWIE OPACTWIE25, Kowalewo-Opactwo62-400Słupca
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW ARMII KRAJOWEJ W OBIECHOWIE47, Obiechów28-350Słupia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ABP. ANTONIEGO JULIANA NOWOWIEJSKIEGO W SŁUPNIEul. Kościelna 16, Słupno09-472Słupno
SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁUŻEWIEul. Toruńska 8, Służewo87-710Służewo
SZKOŁA PODSTWOWA W KOPYTKOWIE18, Kopytkowo83-230Smętowo Graniczne
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W SOBKOWIEul. Źródłowa 4, Sobków28-305Sobków
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SOBOLEWIEul. Kościuszki 17, Sobolew08-460Sobolew
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SOKOLE49, Sokół08-460Sobolew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W WYCZÓŁKACH21A, Wyczółki96-500Sochaczew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W ŻUKOWIE104 A, Żuków96-500Sochaczew
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W TYBLACH50A, Tyble98-420Sokolniki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IDEI OLIMPIJSKIEJ W SOKOŁOWIE55, Sokołowo62-600Sokołowo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ŚW. STANISŁAWA KOSTKI W TRZEBOSIul. Podlas 29, Trzeboś36-050Sokołów Małopolski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY SENDLEROWEJ W WARPUNACH Z SIEDZIBĄ W ZYNDAKACH2, Zyndaki11-731Sorkwity
SZKOŁA PODSTAWOWA W SOSNÓWCE117, Sosnówka21-518Sosnówka
SZKOŁA PODSTAWOWA IMIENIA POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH W BOGDAJU15, Bogdaj63-435Sośnie
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SOWNIEul. Szkolna 4, Sowno73-109Sowno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W JAWIDZU109B, Jawidz21-077Spiczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA PAWŁA II W MIEJSCUul. Floriana 62, Miejsce34-116Spytkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DH. OLGI MAŁKOWSKIEJ W SROMOWCACH WYŻNYCHul. Nad Zalew 12, Sromowce Wyżne34-443Sromowce Wyżne
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA JANA CHRAPKA W STARYCH SIEKLUKACH78, Stare Siekluki26-806Stara Błotnica
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W STAREJ BŁOTNICY49, Stara Błotnica26-806Stara Błotnica
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RÓŻY69, Róża39-216Stara Jastrząbka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.CASPARA DAVIDA FRIEDRICHA W KOPAŃCU78, Kopaniec58-512Stara Kamienica
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWYCH POLASZKACH65, Nowe Polaszki83-430Stara Kiszewa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KOBYLANACH114, Kobylany08-205Stara Kornica
SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYCH SZPAKACH36, Stare Szpaki08-205Stara Kornica
SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM KUROWIE IM. CZESŁAWA WILIŃSKIEGOul. Kościuszki 95, Stare Kurowo66-540Stare Kurowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BOLESŁAWA PRUSA W LIŚCU WIELKIMul. Długa 1, Lisiec Wielki62-571Stare Miasto
SZKOŁA PODSTAWOWA W MODLE KRÓLEWSKIEJ35, Modła Królewska62-571Stare Miasto
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10ul. Szkolna 2, Stargard73-110Stargard
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM.MARII KONOPNICKIEJul. Jana Sobieskiego 6A, Starogard Gdański83-200Starogard Gdański
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGOal. Jana Pawła II 4, Starogard Gdański83-200Starogard Gdański
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. PRAŁATA PŁK. TADEUSZA DŁUBACZA W MOSZCZENICY64, Moszczenica Niżna33-340Stary Sącz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAROLA NAMYSŁOWSKIEGO W WIERZBIE19, Wierzba22-417Stary Zamość
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CZAJKOWIE133, Czajków Południowy28-200Staszów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. IGNACEGO JANA PADEREWSKIEGO W STASZOWIEul. Niepodległości 4, Staszów28-200Staszów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIECZYSŁAWA JASTRZĘBSKIEGO W STAREJ RÓŻY35, Stara Róża21-450Stoczek Łukowski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SZYSZKACH66, Szyszki21-450Stoczek Łukowski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DARIUSZA KOŁODZIEJKA W STOLNIE88, Stolno86-212Stolno
SZKOŁA PODSTAWOWA W ROZALINIE29, Rozalin05-282Strachówka
SZKOŁA PODSTAWOWA W STRACHÓWCEul. Stefana Kmiecińskiego 3, Strachówka05-282Strachówka
SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDŹWIEDZIU56, Niedźwiedź26-067Strawczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W STRYSZAWIE278 b, Stryszawa34-205Stryszawa
Szkoła Podstawowa im. Powstańców WielkopolskichAleja Prymasa Wyszyńskiego 1062-420Strzałkowo
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICHul. Sosnowa 3, Strzelce Opolskie47-100Strzelce Opolskie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W STRZELCACH OPOLSKICHul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, Strzelce Opolskie47-100Strzelce Opolskie
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KUROPATNIKUul. Szkolna 1, Kuropatnik57-100Strzelin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ WE WRONOWACH28, Wronowy88-320Strzelno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ORŁA BIAŁEGO W STRZYŻOWIEul. gen. Wł. Andersa 4, Strzyżów38-100Strzyżów
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY ŁYCZKOWSKIEJ W OSTOJOWIE16, Ostojów26-130Suchedniów
SAMORZĄDOWA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. EMILII PECK W SUCHEDNIOWIEul. Szarych Szeregów 6, Suchedniów26-130Suchedniów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W SUCHYM DĘBIEul. Sportowa 11, Suchy Dąb83-022Suchy Dąb
SZKOŁA PODSTAWOWA W BUKOWIE53, Buków66-100Sulechów
SZKOŁA PODSTAWOWA W KALSKU65, Kalsk66-100Sulechów
SZKOŁA PODSTAWOWAul. Kartuska 1, Węsiory83-320Sulęczyno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘDZA JANA TWARDOWSKIEGO W CHWALISZEWIEul. Ostrowska 39, Chwaliszew63-750Sulmierzyce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. GEN. JÓZEFA BEMA W SUSZUul. Piastowska 5, Susz14-240Susz
SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWTACH WIELKICH6, Jawty Wielkie14-240Susz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W SUSZCUul. Szkolna 130, Suszec43-267Suszec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANA BRZECHWY W SWARZĘDZUos. Kościuszkowców 4, Swarzędz62-020Swarzędz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SYCOWIEul. Adama Mickiewicza 5, Syców56-500Syców
SZKOŁA PODSTAWOWA W DZIAŁOSZY62, Działosza56-500Syców
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ROMANA DWORCZAKA I DR ANNY WRÓBELul. Powstańców Śląskich 26, Syrynia44-361Syrynia
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA W PRUSINOWICACH49, Prusinowice98-240Szadek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W SKRZYPNEMul. św. Jadwigi Królowej 128, Skrzypne34-424Szaflary
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W MARUSZYNIE DOLNEJul. Jana Pawła II 83, Maruszyna34-424Szaflary
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRODZISZEWIEul. Szkolna 1, Brodziszewo64-500Szamotuły
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KS.PROF. JÓZEFA TISCHNERAul. Główna 116, Szczawnica34-460Szczawnica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKIul. Senatorska 22, Szczekociny42-445Szczekociny
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEPOCICACH19c, Szczepocice Rządowe97-500Szczepocice Rządowe
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHABIELICACH5, Chabielice97-420Szczerców
SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBCU61, Lubiec97-420Szczerców
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W NIEDZIELISKACH111, Niedzieliska32-820Szczurowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKIul. Lipnowska 3B, Gójsk09-227Szczutowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W LIPOWCU48, Lipowiec12-100Szczytno
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDCE10, Rudka12-100Szczytno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W NIEPLI195, Niepla38-203Szebnie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SZEPIETOWIEul. 1 Maja 2, Szepietowo18-210Szepietowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKIEJ ORGANIZACJI WOJSKOWEJ W DĄBRÓWCE KOŚCIELNEJ35, Dąbrówka Kościelna18-210Szepietowo
SZKOŁA IM. JANA PAWŁA II W SZKLARACH DOLNYCHul. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 48, Szklary Dolne59-140Szklary Dolne
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA IIul. Jana Pawła II 25, Szlachtowa34-460Szlachtowa
SZKOŁA PODSTAWOWA W JĘDRZYCHOWICACH62A, Kowalewo67-407Szlichtyngowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORLĄT LWOWSKICH W TYMOWEJ71, Tymowa59-330Ścinawa
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŚLEDZIANOWIE2, Śledzianów17-312Śledzianów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJul. Górna 1, Środa Śląska55-300Środa Śląska
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZEPANOWIEul. Średzka 14, Szczepanów55-300Środa Śląska
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W ŚWIDNIKUul. Mikołaja Kopernika 9a, Świdnik21-040Świdnik
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W GOŚCIKOWIE9, Gościkowo66-200Świebodzin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. CZESŁAWA NIEMENA W ŚWIEBODZINIEul. Łużycka 33, Świebodzin66-200Świebodzin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU W ŚWIEKATOWIEul. Dworcowa 20A, Świekatowo86-182Świekatowo
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KPT. PIL. S. BARTOSIKA W ZEGRZU POMORSKIM32A, Zegrze Pomorskie76-024Świeszyno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WISŁAWY SZYMBORSKIEJ W KONIKOWIE47, Konikowo76-024Świeszyno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W RADWANICACHul. Szkolna 14a, Radwanice55-010Święta Katarzyna
SZKOŁA PODSTAWOWA W HUCIE TARNAWACKIEJ30a, Huta Tarnawacka22-604Tarnawatka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W TARNOSZYNIE40, Tarnoszyn22-678Tarnoszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10ul. Jana Kochanowskiego 15, Tarnowskie Góry42-600Tarnowskie Góry
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGOul. Józefa Korola 38a, Tarnowskie Góry42-605Tarnowskie Góry
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGOul. Czyżykowska 69, Tczew83-110Tczew
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W TCZEWIEul. Władysława Jagiełły 8, Tczew83-110Tczew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W TELATYNIEul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20, Telatyn22-652Telatyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY W TENCZYNKUul. Szkolna 6, Tenczynek32-067Tenczynek
SZKOŁA PODSTAWOWA W ROJÓWCE66, Skrzętla-Rojówka33-312Tęgoborze
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA PAWŁA II W KRUSZU34, Krusze05-240Tłuszcz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W TOMASZOWICACH40A, Tomaszowice-Kolonia21-008Tomaszowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W TOMASZOWIEul. Leśna 1, Tomaszowo68-114Tomaszowo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W TOMASZOWIE LUBELSKIMul. Żołnierzy Września 1, Tomaszów Lubelski22-600Tomaszów Lubelski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. DOKTORA JANUSZA PETERA W TOMASZOWIE LUBELSKIMul. Żwirki i Wigury 6, Tomaszów Lubelski22-600Tomaszów Lubelski
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W TORZYMIUul. W. Reymonta 6, Torzym66-235Torzym
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOCZOWIE IM. LEŚNIKÓW LUBUSKICHul. gen. Sikorskiego 4, Boczów66-235Torzym
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. IRENY SENDLER W TOSZKUul. Dworcowa 27, Toszek44-180Toszek
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOTULINIEul. Gliwicka 13, Kotulin44-180Toszek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŁOMNICY7, Łomnica64-980Trzcianka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIŁOŚNIKÓW PRZYRODY W SIEDLISKU160, Siedlisko64-980Trzcianka
SZKOŁA PODSTAWOWA W GÓRALICACH108A, Góralice74-510Trzcińsko-Zdrój
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BOLĘCINIEul. Zakopiańska 14, Bolęcin32-540Trzebinia
SZKOŁA PODSTAWOWA W ŁYCHOWIE GOŚCIERADOWSKIM76, Łychów Gościeradowski23-230Trzydnik Duży
SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCHORZYul. Kasztanowa 4, Tuchorza64-232Tuchorza
SZKOŁA PODSTAWOWA W TUCZEMPACHul. Jana Pawła II 11, Tuczempy37-514Tuczempy
SZKOŁA PODSTAWOWA W OGORZELCZYNIE3, Ogorzelczyn62-740Tuliszków
SZKOŁA PODSTAWOWA W TULISZKOWIEul. Nortowska 1, Tuliszków62-740Tuliszków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HENRYKA SIENKIEWICZAul. 3 Maja 29, Turek62-700Turek
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. UNICEFos. Wyzwolenia 7A, Turek62-700Turek
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. SZYMONA SZYMONOWICZA W CZERNIĘCINIE159, Czernięcin Główny23-465Turobin
SZKOŁA PODSTAWOWA W GRÓDKACH100, Gródki Drugie23-465Turobin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W TURZANACH6, Turzany88-110Turzany
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FRANCISZKA KUJAWIŃSKIEGO W GÓRKACH DUŻYCHul. Jutroszewska 17, Górki Duże95-080Tuszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W TUSZYNIE47, Tuszyn58-207Tuszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W WODZINIE PRYWATNYMul. Szkolna 1, Wodzin Prywatny95-080Tuszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W TERATYNIE127, Teratyn22-510Uchanie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W UCHANIACHul. Szkolna 13, Uchanie22-510Uchanie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JÓZEFA W KROSNEJ109, Krosna34-603Ujanowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KURZYNIE ŚREDNIEJ35a, Kurzyna Średnia37-410Ulanów
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĄBRÓWCE15e, Dąbrówka37-410Ulanów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIAŁKACH DOLNYCH24, Białki Dolne08-504Ułęż
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KAPITANA LEONIDA TELIGIul. Darłowska 18, Ustka76-270Ustka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KMDRA BOLESŁAWA ROMANOWSKIEGO W USTCEul. Jagiellońska 1, Ustka76-270Ustka
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W USTRZYKACH DOLNYCHul. 29 Listopada 21, Ustrzyki Dolne38-700Ustrzyki Dolne
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. M. KOPERNIKA W WADOWICACHos. Kopernika 11, Wadowice34-100Wadowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W CHWIRAMIE1, Chwiram78-600Wałcz
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W WAŁDOWIE90, Wałdowo89-400Wałdowo
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO WE WROCISZEWIE20, Wrociszew05-660Warka
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.BR.MALINOWSKIEGO W WARLUBIUul. Szkolna 20A, Warlubie86-160Warlubie
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KPT.PIL.STANISŁAWA SKARŻYŃSKIEGOul. Koźmińska 11, Warta98-290Warta
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA W ROSSOSZYCYul. Sieradzka 7, Rossoszyca98-290Warta
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W KŁÓDNEJ3, Jadwisin99-220Wartkowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WARTKOWICACHul. Legionów Polskich 5, Wartkowice99-220Wartkowice
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W STUDZIANKACHul. Supraślska 2, Studzianki16-010Wasilków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KS WACŁAWA RABCZYŃSKIEGO W WASILKOWIEul. Adama Mickiewicza 2, Wasilków16-010Wasilków
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJR JANA PIWNIKA ?PONUREGO? W MOMINIE20, Momina27-425Waśniów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WAŚNIOWIEul. Kunowska 2, Waśniów27-425Waśniów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA IIul. Wolności 30, Wąbrzeźno87-200Wąbrzeźno
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. EDMUNDA WOJNOWSKIEGOul. Tysiąclecia 1, Wąbrzeźno87-200Wąbrzeźno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTOKRZYSKICH PARTYZANTÓW ARMII KRAJOWEJ W WIELKIEJ WSI354, Wielka Wieś27-215Wąchock
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO W PARSZOWIEul. Szkolna 28, Parszów27-215Wąchock
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. CYSTERSÓW WĄGROWIECKICHul. Krótka 4, Wągrowiec62-100Wągrowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIEul. Reja 10, Wągrowiec62-100Wągrowiec
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W KARMANOWICACH85, Karmanowice24-160Wąwolnica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKIul. Śmiechowska 36, Wejherowo84-200Wejherowo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W WESOŁEJ607, Wesoła36-233Wesoła
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA DOBROGOSTA KRASIŃSKIEGO W WĘGROWIEul. Karola Szamoty 35, Węgrów07-100Węgrów
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA PAWŁA II W WĘGROWIEul. Tadeusza Kościuszki 16, Węgrów07-100Węgrów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W WIECZFNI KOŚCIELNEJ56C, Wieczfnia Kościelna06-513Wieczfnia Kościelna
SZKOŁA PODSTAWOWA W WINDYKACH20, Windyki06-513Wieczfnia Kościelna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W KOŹMICACH WIELKICH1, Koźmice Wielkie32-020Wieliczka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZOFII STRYSZOWSKIEJ W JANOWICACH1, Janowice32-020Wieliczka
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W WIELKIEJ WSIul. Szkolna 5, Wielka Wieś32-089Wielka Wieś
SZKOŁA PODSTAWOWA W MAŁYCH WALICHNOWACH1, Małe Walichnowy83-122Wielkie Walichnowy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM TADEUSZA MARII KANTORA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM265, Wielopole Skrzyńskie39-110Wielopole Skrzyńskie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WIELUNIUos. Osiedle im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30A, Wieluń98-300Wieluń
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W WIELUNIUul. 18 Stycznia 24, Wieluń98-300Wieluń
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA II W WIERUSZOWIEul. Warszawska 123a, Wieruszów98-400Wieruszów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W WILCZYCACHul. Wrocławska 15, Wilczyce51-361Wilczyce
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W WILCZYNIEul. 700-lecia 14, Wilczogóra62-550Wilczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KAZIMIERZA JAGIELLOŃCZYKA W WILKASACHul. Szkolna 8, Wilkasy11-500Wilkasy
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA MARKIEWICZA W ORZESZKOWIE9, Orzeszków56-160Wińsko
SZKOŁA PODSTAWOWA W WIŃSKUul. Nowa 2, Wińsko56-160Wińsko
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II WE FRANCISZKOWIEul. Dębowa 25, Franciszków96-315Wiskitki
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JANA TWARDOWSKIEGO W BABICY82a, Babica34-103Witanowice
SZKOŁA PODSTAWOWAul. Szkolna 1, Witoszyn68-131Witoszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJul. Kopernika 3, Włodawa22-200Włodawa
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDNIKACHul. Szkolna 11, Rudniki42-421Włodowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA SUSKIEGO WE WŁOSIENICYul. Józefa Suskiego 53, Włosienica32-642Włosienica
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28ul. Mieszka 10, Wodzisław Śląski44-300Wodzisław Śląski
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA PAWŁA IIul. 26 Marca 9, Wodzisław Śląski44-300Wodzisław Śląski
SZKOŁA PODSTAWOWA W HERMANOWIE12, Hermanów21-411Wojcieszków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JANA KANTEGO W WOJNICZUul. Szkolna 10, Wojnicz32-830Wojnicz
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRZYŻANOWIE55, Krzyżanów97-371Wola Krzysztoporska
SZKOŁA PODSTAWOWA W PARZNIEWICACH31, Parzniewice97-371Wola Krzysztoporska
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W LISIKIERZU22A, Lisikierz21-426Wola Mysłowska
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. HELENY MARUSARZ W WOLI RZĘDZIŃSKIEJ435B, Wola Rzędzińska33-150Wola Rzędzińska
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. “BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO” W WOLINIEul. Spokojna 1, Wolin72-510Wolin
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W DARGOBĄDZU89, Dargobądz72-510Wolin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WÓLCE PEŁKIŃSKIEJ137b, Wólka Pełkińska37-511Wólka Pełkińska
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. 68 Wrzesińskiego Pułku Piechotyul. Szkolna 162-300Września
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA STASZICA45F, Osowa Sień67-400Wschowa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ79, Kosztowo89-300Wyrzysk
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICHul. Parkowa 8, Wyrzysk89-300Wyrzysk
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. OBROŃCÓW WESTERPLATTE W WYSZKOWIEul. Generała Józefa Sowińskiego 55, Wyszków07-202Wyszków
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. ŻOŁNIERZY ARMII KRAJOWEJ W WYSZKOWIEul. Geodetów 45, Wyszków07-200Wyszków
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W ZABIERZOWIE BOCHEŃSKIM465, Zabierzów Bocheński32-007Zabierzów Bocheński
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MJR HENRYKA SUCHARSKIEGO W WOLI PRZEMYKOWSKIEJ102, Wola Przemykowska32-821Zaborów
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZACHARZYNIE143, Zacharzyn64-813Zacharzyn
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAGWIŹDZIUul. Lipowa 68, Zagwiździe46-030Zagwiździe
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. BRATA ALBERTA W CZECHÓWCEul. Szkolna 72, Czechówka32-406Zakliczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO W ZAKOPANEMul. Mieczysława Karłowicza 6, Zakopane34-500Zakopane
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W ZAKOPANEMul. Cyrhla 57, Zakopane34-500Zakopane
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANA KOCHANOWSKIEGO W ZAKRZEWIE58D, Zakrzew26-652Zakrzew
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W CEREKWIul. Wesoła 2, Cerekiew26-652Zakrzew
SZKOŁA PODSTAWOWA W DĘBINIE20, Dębina23-155Zakrzew
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAKRZEWIE226, Zakrzew23-155Zakrzew
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W STARYM ZAKRZEWIE15, Stare Zakrzewo18-300Zambrów
SZKOŁA PODSTAWOWA W STARYM LASKOWCU14, Stary Laskowiec18-300Zambrów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W BOROWINIE SITANIECKIEJ49, Borowina Sitaniecka22-400Zamość
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA STAPIŃSKIEGO W DŁUGIEMul. Sanocka 121, Długie38-530Zarszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWOSIELCACHul. Szkolna 2, Nowosielce38-530Zarszyn
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W ZAWIERCIUul. Filaretów 9, Zawiercie42-400Zawiercie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ZAWIERCIUul. Wojska Polskiego 55, Zawiercie42-400Zawiercie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W ZAWOI GOŁYNIA35A, Zawoja34-222Zawoja
SZKOLA PODSTAWOWA NR 1 IM.GEN. FRANCISZKA KLEEBERGAul. Józefa Piłsudskiego 35, Ząbki05-091Ząbki
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IMIENIA MAŁEGO POWSTAŃCAul. Kościelna 2, Ząbki05-091Ząbki
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZBLUDOWICACHul. Świętokrzyska 9, Zbludowice28-100Zbludowice
SZKOŁA PODSTAWOWA W DOBRYM LESIE65, Dobry Las18-416Zbójna
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA CZESŁAWA TAJCHERTA W CZURYŁACH44, Cielemęc08-106Zbuczyn
SZKOŁA PODSTAWOWA W BĄKOWIE123, Bąków Górny99-440Zduny
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ZDUŃSKIEJ WOLIul. Spacerowa 90, Zduńska Wola98-220Zduńska Wola
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W ZDUŃSKIEJ WOLIul. Wodna 32, Zduńska Wola98-220Zduńska Wola
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. ARTURA GADZIŃSKIEGO W ZDZIESZOWICACHpl. Plac 1 Maja 1, Zdzieszowice47-330Zdzieszowice
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SŁOWIKUul. Gdańska 42, Słowik95-100Zgierz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO W ZGIERZU Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI I ODDZIAŁAMI SPORTOWYMIul. 3 Maja 46a, Zgierz95-100Zgierz
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.K.K. BACZYŃSKIEGO W ZGŁOBICACHul. Zgłobicka 4, Zgłobice33-113Zgłobice
SZKOŁA PODSTWOWA W WOLI ZGŁOBIEŃSKIEJ140, Wola Zgłobieńska36-046Zgłobień
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZEZCHLEBIUul. Szkolna 46, Przezchlebie42-675Ziemięcice
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ZIĘBICACHpl. Wolności 1, Ziębice57-220Ziębice
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZŁOTORIIul. Pomorska 11, Złotoria87-124Złotoria
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. DZIECI ZAMOJSZCZYZNY W ZWIERZYŃCUul. Partyzantów 3, Zwierzyniec22-470Zwierzyniec
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. DOROTY KSIĘŻNEJ ŻAGAŃSKIEJ W ŻAGANIUul. Żarska 1, Żagań68-100Żagań
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO W ŻALNIEul. Szkolna 1, Żalno89-506Żalno
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W STARYM KĘBŁOWIE23, Stary Kębłów08-430Żelechów
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KS.JANA TWARDOWSKIEGO W STARYM GONIWILKU41, Stary Goniwilk08-430Żelechów
SZKOŁA PODSTAWOWA W CHRZANIEul. Żerkowska 3, Chrzan63-210Żerków
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOLESŁAWA CHROBREGO W ŻMIGRODZIEul. Szkolna 11, Żmigród55-140Żmigród
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W KORZEŃSKUul. Kolejowa 14, Korzeńsko55-140Żmigród
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANNY I ALFREDA KRZYCKICH W SŁĘBOWIE1, Słębowo88-400Żnin
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JANA ŚNIADECKIEGO W ŻNINIEul. Wandy Pieniężnej 19, Żnin88-400Żnin
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO W ŻYDOWIE2, Żydowo11-200Żydowo
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ŻYRARDOWIEul. Franklina Roosevelta 2, Żyrardów96-300Żyrardów
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŻYWOCICACHul. Średnia 48, Żywocice47-300Żywocice
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *